P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
27.05.2016 - 16:07 CET Přihlášení uživatele

Kutná Hora > Aktuality

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

FESTIVAL NA ZELENÉ LOUCE 4. 6. 2016 

III. ročník Festivalu na zelené louce bude opět zážitkem. Každý rok se objevují na pódiu a vedle pódia nejen zvučná jména, ale i mnoho nadšenců z hudebních, divadelních, zábavných a vzdělávacích řad. A nejinak tomu bude i letos. Hry, soutěže, ukázky, vystoupení a výhry jsou již připravené pro první červnovou sobotu, kdy po 13 hodině vypukne velmi bohatý program pro malé návštěvníky i pro dospěláky. 

Zobraz / Skyj

PÍSNIČKÁŘ PEKAŘ VYSTOUPÍ V PODĚBRADECH

V pátek 27. května v areálu Střelnice v Poděbradech vystoupí vycházející hvězda českého hudebního nebe písničkář Pekař.

Zobraz / Skyj

Zahradní slavnosti

Zveme Vás na Zahradní slavnosti na zámku Kačina.

Zobraz / Skyj

XXV. Královské stříbření Kutné Hory – fanfáry se rozezní již za dva měsíce!

O víkendu 25. a 26. června již po pětadvacáté ožije město tradiční návštěvou krále Václava IV. V letošním roce si navíc připomínáme 700 let od narození Karla IV., a proto jubilejní ročník tradiční akce nese motto „Na počest císařského otce“. Tentokrát se návštěvníci přenesou v čase do roku 1396, v němž by se císař Karel dožil svých osmdesátých narozenin. 

Zobraz / Skyj

KUTNÁ HORA - FOR FAMILY

7. – 10. 4. 2016 patřilo pražské Výstaviště v Letňanech souboru veletrhů pro rodinu a volný čas FOR FAMILY. 

Zobraz / Skyj

Olejomalby i studentské práce – sezóna v Tylově i Kamenném domě zahájena

V posledních týdnech probíhaly ve všech třech objektech Českého muzea stříbra přípravy na zahájení letošní sezóny.

Zobraz / Skyj

Kutná Hora prezentovala své bohatství v Moravskoslezském kraji!

Ve dnech 4. – 6. 3. 2016 se konala na výstavišti Černá louka v Ostravě již 19. rokem největší mezinárodní výstava cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji s názvem Dovolená a Region, Lázeňství. 

Zobraz / Skyj

Kutná Hora na Holiday World

Ve dnech 18. - 21. 2. 2016 se na pražském Výstavišti v Holešovicích konal jubilejní 25. ročník středoevropského veletrhu cestovního ruchu Holiday World, který nabízel prezentaci 46 zemí téměř ze všech kontinentů ale i kompletní zastoupení domácích regionů. Svým bohatstvím se pyšnila i Kutná Hora, která zde byla již tradičně široce zastoupena na expozici Asociace Českých cestovních kanceláří. Více v přiložené tiskové zprávě.

Zobraz / Skyj

Malované Kutnohorsko

Zlínská firma Malované mapy ve spolupráci se starosty obcí a měst okresu Kutné Hory, připravuje originální ručně malovanou mapu pro rok 2016.
Mapa bude sloužit obyvatelům, turistům i příznivcům cestování, kultury, různých aktivit a nových zážitků. Najdou si v ní to pravé všechny typy cestovatelů a zajisté její originální malované ztvárnění zaujme děti i dospělé. Vytváří se pro všechny věkové kategorie a nalezneme v ní i spoustu typů kam na výlet. Prohlédnout si ji budete moci na přelomu jaro/léto, kdy je plánováno vydání v tištěné verzi, ale připravuje se také v interaktivním provedení. Co vše jednotliví starostové v mapě nechají namalovat a zda tam bude i něco z bohaté historie Kutnohorska se necháme překvapit.

Zobraz / Skyj

Nové omalovánky " Cesta stříbra" již v prodeji v IC ČMS v Barborské ulici v K. Hoře

Dovolujeme si Vás informovat, že ČMS zahájilo prodej nových tematických omalovánek „Cesta stříbra“, které vytvořila ak.mal. Jitka Jelínková. Omalovánky si můžete zakoupit v našem Informačním centru v Barborské ulici u Hrádku v Kutné Hoře.